Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TemeL -Fıkraları

4 posters
YazarMesaj
OgeDay
Admin
Admin
OgeDay

Erkek Mesaj Sayısı : 130

TemeL -Fıkraları Empty
MesajKonu: TemeL -Fıkraları   TemeL -Fıkraları I_icon_minitimeC.tesi Şub. 23, 2008 4:58 am

Temel Banka Soymuş
temel banka soymak suçundan yargılanıyormuş , son celsede hakim delil yetersizliğinden temelin tahliyesine karar vermiş . temel bunu duyunca çok sevinmiş ve bağırarak hakime ;
- uy cözünü sevdigumun hacim beyi , yani şimdi bu paralar penim oldu değil mu .....?

The AmeRica
Temel, arkadasi Dursunun mektubunda Temel valla burada yerdeki paralari toplasan zengin olursun! demesi üzerine kalkar Amerikaya gider. Uçaktan iner inmez bir bakar ki yerde 100$. Yüzünü burusturur ve söyle der - Hadi canim sende ilk günden ise mi baslanir.

Temelcik
Hoca derste sorar: - Arkadaşlar balıklar neden konuşmazlar. Bu soruyu kimse cevaplayamaz. temelcik kalkar ve soruya cevap verir: - Hocam sizin başınızı suya koysam konuşabilir misiniz?

Araba Fıkrası
temel bir gün taksi şöförü olmuş,taksisine kadın binmiş kadın doğurmak üzereyim lütfen hızlı gidin demiş temel vitese bakmış 1 2 3 4 5tek tek hızlanmış kadın daha hızlı olamazmısınız demiş temel vitese bakmiş T(geri vites)ve şöyle demiş Hanfendi sıkı tutunun turboya takıyorum:)

Temel Pilot olmuş
Kaptan Pilot Temel telsize var gücüyle bağırıyordu :
- "Ula, sağ motor bozuldu. Düşeyrum, düşeyrum. Meydey düşeyrum. Kule düşeyrum."
Kule hemen cevapladı :
- "Mesaj anlaşıldı. Yerinizi bildirin, yerinizi bildirin."
Temel gayet ciddi :
- "Pilot kabini, öndeki sol koltuk, pilot kabini, öndeki sol koltuk."

Kim Tanıyacak
Temel derede yıkanırken, köyün çocukları hınzırlık yapıp dere
kenarında bıraktığı elbiselerini alıp kaçmışlar. Dereden çıkan Temel elbiselerini bulamayınca utancından elleriyle önünü kapayarak eve doğru koşmaya başlamış. Uzaktan çırılçıplak, koşarak geldiğini gören babası
seslenmiş:
"Ula Temel, ula benim salak uşağım, yüzünü kapasana, oni kim
tanıyacak!!!"
http://genclik.forumotion.me
serkan
wepMasTeR
wepMasTeR
serkan

Erkek Mesaj Sayısı : 44

TemeL -Fıkraları Empty
MesajKonu: FIKRA SERÜVENİİ   TemeL -Fıkraları I_icon_minitimeÇarş. Kas. 05, 2008 12:02 pm

TAKSİ ŞÖFÖRÜÜ
Bir gün taxiye binen bir müşteri şoföre bir şey
sormak için hafifçe omzuna dokunur. Şoför bir çiğlik atıp, direksiyonun kontrolünü
kaybeder, bir otobüse çarpmak üzere iken
direksiyonu kırar, kaldırıma
çıkıp, bir vitrinin önünde arabayı durdurur
arkaya donup müşteriye:
"hayatta bir daha bunu yapmayın!" diye bağırır.
Müşteri ise şaşkınlıkla bir ufacık dokunmanın onu
bu kadar korkutup sıçratacağını düşünemediğini söyler.
Bu arada kendini toparlamış olan şoför,
müşteriye dönüp: "haklisiniz, aslında sizin kabahatiniz yok" der.
Bugün benim ilk taksi şoförlüğüm, 25 senedir
cenaze arabası şoförüydüm........

TEMEL
DİLENCİ KENDİSİNE KAPIYI AÇAN TEMEL,E: -ACIYIN BEN BİR KOLUMU KAYBETTİM, DER. TEMEL, PİŞKİNLİKLE CEVAP VERİR: -KOLUN BURADA DEĞİL, BAŞKA YERDE ARAYIN

TEMELLL
TRAFİK POLİSİ TEMEL, ELİYLE ARADA BİR GEÇİNİZ İŞARETİ YAPARAK YOLDA YÜRÜYORMUS. NE YAPTIĞINISORMUŞLAR: -KENDİ KENDİME FIKR AANLATIYORUM, DEMİŞ -PEKİ, ELİNİ NİYE ÖYLE SALIYORSUN? -BİLDİĞİM FIKRALAR GELİNCE GEÇİNİZ İŞARETİ VERİYORUM
c.ronaldo

Erkek Mesaj Sayısı : 6

TemeL -Fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: TemeL -Fıkraları   TemeL -Fıkraları I_icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 11:26 am

hehe güzel fıkralar Very Happy
mehmet

mehmet

Erkek Mesaj Sayısı : 38

TemeL -Fıkraları Empty
MesajKonu: [color=green]YAVASLA TEMEL[/color]   TemeL -Fıkraları I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 1:18 am

Temel otobanda köklemiş gazı, gidiyor... Bakmış bir tabela: "YAVAŞLA 80 km." Hızını o an 80'e indirmiş Temel. Az sonra bir tabela daha: "YAVAŞLA 60 km." Temel 60'a inmiş. Merakla giderken yeniden bir tabela: "YAVAŞLA 40." - "Yolda çalışma var galiba!" deyip 40'a düşürmüş hızını. Epeyce sonra yine bir tabela: "YAVAŞLA 15 km." Talimata uyarak 15 km.'ye düşmüş Temel. Yolun en sağından tıngır mıngır gidiyor. Ama meraktan da çatlayacak. Uflaya puflaya bir saat daha gittikten sonra yeni bir tabela görmüş: "YAVAŞLA'YA HOŞ GELDİNİZ, NÜFUS: 2500
mehmet

mehmet

TemeL -Fıkraları Empty
MesajKonu: [color=darkred]temell[/color]   TemeL -Fıkraları I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 1:20 am

Temel arabası ile Taksim Meydanında dönüp duruyordu. Aynı trafikçinin önünden beşinci defa geçerken, polis de merak etti ve Temel'i durdurup sordu: - Bir yeri mi arıyorsunuz? Niye meydanın etrafında dönüp duruyorsunuz? Temel: - Sol sinyal takıldı da..
mehmet

mehmet

TemeL -Fıkraları Empty
MesajKonu: baska asker yokmu   TemeL -Fıkraları I_icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 1:22 am

Yeni asker olan Temel'e komutanı sormuş: - "Savaşta siperdesin, sağ taraftan düşman askeri geldiğini gördün. Peki ne yaparsın?" Temel heyecanla cevap verir: - "Hemen çevirir silahımı üzerlerine ateş açarım komutanım." Komutan tekrar sormuş. - "Peki, karşıdan geliyorsa?" - "Karşıya ateş açarım, komutanım." - "Arkadan geliyorsa?" deyince komutan, Temel dayanamamış: - "Komutanım, bu ordunun benden başka askeri yok mu?"
mehmet

mehmet

TemeL -Fıkraları Empty
MesajKonu: Geri: TemeL -Fıkraları   TemeL -Fıkraları I_icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 1:33 am

temel bir gün ilk kez aynayı görüp eline almış Daha önce hiç görmediği için, ölen kardeşine benzetmiş karşısındakini.

-Adam:- Ey gidi gardaşımm. Seni bi daha görmek nasipte varmış

-Aynayı eve götürüp sarılıp uyumuş kardeşine:).

-Karısı bakmış adam bişeye sarılıp uyuyor.aynaya bakmış bir kadın allah belanızı vireee.

-Bu karıda kim. Bi bokada benzese diyerek feryat figan evden çıkar kadı efendiye gider.

-Kadın; "Kadı efendi adam beni bu çirkin karıyla aldattı".

-Kadı aynaya bakar ve Şöyle der:

-Yav bu karıdan çok kavata benziir.))

TemeL -Fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TeMeL..